8 červnových knih, kterých se nemůžeme dočkat

Aktuality a zajímavosti Radek Blažek | 24. května 2022

Červen je měsíc, když už prázdniny a dovolené klepou na dveře a vybízejí, abychom si vybrali to nejlepší čtení k vodě. Naštěstí letos v červnu vychází taková hromada skvělých knih, že budeme potřebovat extra kufr, abychom všechno to čtení pobrali!

 Celý článek

Malá kniha s velkým příběhem

Recenze Markéta Pospíšilová | 5. března 2022

Jaké je to žít na samotě, v hájovně uprostřed lesů, kde vás obklopuje jen klidná příroda? Byla by to pro vás lákavá nabídka k přestěhování? Ale co když vaši nejbližší sousedé jsou Rusové v nedalekém vojenském prostoru…

 Celý článek

Smrt přijde za 3, 2, 1…

Recenze Eva Francová | 3. března 2022

Příběh, který vás zaujme netradičním zpracováním, rituálními vraždami a napínavým koncem, u kterého nebudete ani dýchat.

 Celý článek

Pomáháme těm, kteří to potřebují

Aktuality a zajímavosti Knižní klub | 1. března 2022

Každým z nás otřásly události posledních několika dní. Věříme, že mnoho z vás už vyjádřilo podporu Ukrajině a podle svých možností se zapojilo do pomoci lidem této země.

 Celý článek

Další zvrácený thriller a nový případ Rosalind Krayové od Roba Ashmana

Recenze Kateřina Málková | 28. února 2022

Rob Ashman přichází se svým druhým případem komisařky Rosalind Krayové a s konceptem, který není pro detektivku až tak úplně typický.

 Celý článek

Nová dobrodružství oblíbených hrdinek

Recenze Petra Kamlachová | 25. února 2022

Staré i nové lásky, sténání pacientů, ale také sirény, výbuchy a strach o život. Taková je nová kniha Dony Douglasové o sestřičkách z nemocnice Nightingale.

 Celý článek

Křest knihy PEKING 2022

Setkání s autory Knižní klub | 24. února 2022

Srdečně Vás zveme na křest knihy PEKING 2022 (Oficiální publikace Českého olympijského výboru) a následnou autogramiádu. Akce se uskuteční v pondělí 28. 2. od 14.00 v NC Palladium, v prostorách Kavárny Creperie (– 2. patro).

 Celý článek

Kdo jsem?

Recenze Kristina Heklová | 23. února 2022

Každý z nás si žije svůj život a často se ani nezamýšlíme nad tím, jak žijí lidé kolem nás. Co kdybyste měli možnost si s někým život vyměnit? Udělali byste to? A co kdyby o tom někdo rozhodl za vás a vy byste se s tím museli prostě jen vypořádat?

 Celý článek

Křes knihy LUCIE spojený s autogramiádou členů skupiny

Setkání s autory Knižní klub | 22. února 2022

Srdečně Vás zveme na křest knihy LUCIE spojený s autogramiádou členů skupiny. Akce se uskuteční v pondělí 28. 2. od 17.00 v NC Palladium – vedle knihkupectví Luxor, v prostorách Kavárny Creperie (– 2. patro).

 Celý článek