6 NEJLEPŠÍCH KNIH, KTERÝMI ZAČÍT NOVÝ ROK

Aktuality a zajímavosti Radek Blažek | 8. prosince 2021

Znáte to. Po vánočních svátcích plných příjemných setkání, klidu a dobrot, je leden jako ledová sprcha. Temný, studený a nepříjemný. Vybrali jsme proto 6 nových knih, se kterými se nejstudenějším měsícem roku hezky pročtete!

 Celý článek

Užijte si s námi krásný kulturní večer v Praze!

Soutěže a ankety Knižní klub | 5. listopadu 2021

Vybrali jsme pro Vás ta nejzajímavější divadelní představení. Vstupenky nám poskytli naši partneři, kteří zároveň nabízejí pro členy Knižního klubu výhodné slevy po celý rok.

 Celý článek

7 NEJLEPŠÍCH KNIH, KTERÉ VYCHÁZEJÍ V LISTOPADU

Radek Blažek | 4. listopadu 2021

Příroda stvořila listopad, aby měli knihomolové výmluvu, proč s knihou zalézt pod deku. I letos v listopadu na pultech knihkupectví přistávají ty nejočekávanější novinky, aby měl Ježíšek z čeho vybírat pod stromeček! Tak se nechte inspirovat...

 Celý článek

Tajemství ukryté v lesích

Recenze Andrea Simoglu | 3. listopadu 2021

Představte si chatku uprostřed lesů, daleko od civilizace, bez elektřiny a jakýchkoli výdobytků moderní doby. Tuhle romantiku ale cosi kazí. Tři sestry, které zde žijí se svou matkou, brzy zjistí, že jejich harmonický život v divočině skončil.

 Celý článek

Autogramiáda Zdeňka Pohlreicha v Plzni

Setkání s autory Knižní klub | 2. listopadu 2021

Zveme Vás na autogramiádu Zdeňka Pohlreicha, která se koná v knihkupectví LUXOR v OC Plzeň Plaza dne 9.11. od 17.00 hodin.

 Celý článek

Křest knihy 120 LET FOTBALU U NÁS

Setkání s autory Knižní klub | 2. listopadu 2021

Zveme Vás na křest knihy Karla Felta 120 LET FOTBALU U NÁS. Křest se uskuteční ve čtvrtek 4. listopadu od 16:00 v Paláci knih Luxor, Václavské nám. 41, Praha 1. Knihu pokřtí fotbalové legendy.

 Celý článek

Jedna za všechny, všechny za jednu

Recenze Patrik Kříž | 31. října 2021

Deset českých autorů a deset povídek, které provází jedno společné: přátelství.

 Celý článek

Hra, která má potenciál všechny zničit.

Recenze Petra Kamlachová | 29. října 2021

Strhující příběh plný lží, tajemství a intrik, kde každý něco skrývá a kdekdo ví víc, než je ochoten prozradit. A každý musí chtě nechtě hrát tuto nebezpečnou hru.

 Celý článek

Když není kam utéct

Recenze Kristina Heklová | 27. října 2021

Dokážete si představit, že odjedete na dovolenou do luxusního nově otevřeného hotelu, ale místo odpočinku a wellnesu se váš pobyt změní v boj o přežití?

 Celý článek