6 NEJLEPŠÍCH KNIH, KTERÝMI ZAČÍT NOVÝ ROK

Aktuality a zajímavosti Radek Blažek | 8. prosince 2021

Znáte to. Po vánočních svátcích plných příjemných setkání, klidu a dobrot, je leden jako ledová sprcha. Temný, studený a nepříjemný. Vybrali jsme proto 6 nových knih, se kterými se nejstudenějším měsícem roku hezky pročtete!

 Celý článek

Vítejte ve vesničce, kde zlo má hlavní slovo!

Recenze Petra Pilátová | 14. listopadu 2021

Již čtvrtý podzim přichází C.J. Tudor s knižní novinkou, která je kombinací thrilleru a hororu. Její knihy nejsou pro slabé povahy a to stejné platí i pro Upálené. Vesnice, kde se děj odehrává, rozhodně není ideálním místem pro život.

 Celý článek

Novinka autorky Dívky ve vlaku

Recenze Andrea Simoglu | 12. listopadu 2021

Další kniha autorky fenomenální Dívky ve vlaku je tady a vzhledem k úspěšnosti autorčiny prvotiny ji knižní trh vyhlížel s obrovským očekáváním a otázkou, zda i Pomalu hořící oheň sklidí stejný úspěch.

 Celý článek

Kolik let dokážete věnovat lásce?

Recenze Eva Francová | 10. listopadu 2021

Moje první setkání s Patrikem Hartlem. Nevěděla jsem, co od něj mám očekávat a musím říct, že jsem byla nadšená. Už chápu ty, kteří nedočkavě čekají na každou jeho další knihu. Příště budu rozhodně mezi nimi i já.

 Celý článek

Křest povídkové sbírky Všechny barvy duhy!

Setkání s autory Knižní klub | 9. listopadu 2021

Srdečně vás zveme na křest povídkové sbírky Všechny barvy duhy. Křest se uskuteční v úterý 16. listopadu od 17:00 v Paláci knih Luxor, kavárna 1. patro, Václavské nám. 41, Praha 1. Knihu pokřtí redaktorka Jana Balharová duhovými třpytkami!

 Celý článek

Přichází Nadine Matheson s jejím mrazivým debutem

Recenze Kateřina Málková | 7. listopadu 2021

Pokud patříte stejně jako já mezi milovínky thrillerů a krimi románů, Nadine Matheson a její první román Krvavé skládanky, je kniha, která nesmí ve vaší domácí knihovničce chybět.

 Celý článek

TOHLE JE 5 NEJLEPŠÍCH KNIH ROKU 2021!

Radek Blažek | 5. listopadu 2021

Největší bestsellery roku. Tyhle stojí za to mít v knihovničce!

 Celý článek

Křest diáře Ani a Lely Geislerových NOVÝ ROK 2022

Setkání s autory Knižní klub | 5. listopadu 2021

Srdečně Vás zveme na křest diáře Ani a Lely Geislerových NOVÝ ROK 2022, který se uskuteční ve čtvrtek 11. 11. od 16:00 v Paláci knih Luxor, 1. patro, Václavské nám. 41, Praha 1. Knihu pokřtí Karel Kovář/ Kovy a možná bude i překvapení!

 Celý článek

Příběh ukrytý v obraze

Recenze Markéta Pospíšilová | 5. listopadu 2021

Stojíte v galerii před fascinujícím obrazem a hlavou vám běží otázky, co vše předcházelo namalování takového díla. Vtiskl malíř do obrazu část svého životního příběhu nebo je to jen výplod jeho fantazie? Byl to blázen nebo skvělý umělec?

 Celý článek