9 jarních novinek, se kterými si vychutnáte první venkovní čtení

Aktuality Knižní klub | 1. dubna 2024

Prosluněné dny a rozkvetlé okolí lákají k tomu, abyste se usadili na zahrádce nebo lavičce a užili si čtení venku – ať už volání vyslyšíte, nebo vás alergie zaženou do bezpečí domova, máme pro vás tipy na jarní novinky, se kterými si čtení užijete naplno!

 Celý článek

Pokračování románu od Bodamského jezera

Recenze Simona Krchová | 7. března 2024

Dcery štěstí je pokračování úspěšné trilogie o osudech rodiny Lindnerových, která vlastní a řídí Grandhotel Lindenhof na břehu Bodamského jezera. 

 Celý článek

Nový začátek

Recenze Eva Marešová | 5. března 2024

Ťuk, ťuk. Takové vtípky má Ravi „nejraději“. Ansimov si zřejmě myslí, že mu na to skočí. Ani náhodou! Kdo by asi tak klepal z druhé strany vesmírné lodi? Ťuk, ťuk. Byla tam. Mladá, modrooká, blond s přátelským úsměvem. Vznášela se, ale bez skafandru?

 Celý článek

Jde jim jen o virál, nebo se děje něco zvráceného?

Recenze Simona Krchová | 3. března 2024

V kalifornské Pacifické hřebenovce se děje něco zvláštního. Někteří lidé tvrdí, že jde o nadpřirozené bytosti, jiní zase, že se jedná o podvod. Co je pravda? A co lež? 

 Celý článek

Příběh o přehodnocení života

Recenze Simona Krchová | 1. března 2024

Spisovatelka Jodi Picoultová je známá svými dojemnými a napínavými romány, které se dotýkají různých společenských témat. Její nová kniha, Kéž bys tu byl, není výjimkou.

 Celý článek

Důležitá a převratná část naší historie

Recenze Eva Marešová | 28. února 2024

Průvodce zásadním desetiletím našich novodobých dějin. Doba, kdy se národ semkl a pustil se s neuvěřitelnou vírou a odhodláním do rozvíjení a budování naší milované vlasti. Víte, za co vděčíme právě této době?

 Celý článek

Poslední vzpomínka, poslední dobrodružství

Recenze Klára Parmová | 26. února 2024

Kniha Jestli tohle čteš nám představuje Brie, které před 3 lety umřela matka. Dokud ještě žila, vydávaly se spolu na různá dobrodružství a záhadné výpravy. Tyto vzpomínky se staly Briinými poklady, které si pečlivě střežila.

 Celý článek

Laskavá milující žena nebo obyčejná zlatokopka?

Recenze Markéta Pospíšilová | 24. února 2024

Patří mezi vaše top autory Shari Lapena či vás letos nadchla skvělá novinka Pomocnice od Freidy McFadden? Pokud ano, rozhodně nemůžete minout knihu Prospěchářka. Garantuji vám, že budete nadšení.

 Celý článek

Život tříleté holčičky je v rukou jejích nejbližších. A každý něco skrývá.

Recenze Alexandra Snítilá | 22. února 2024

Já Leslie, nevlastní dcera Shelby, naše holčička Millie a můj muž Randall jako šťastná rodina. Nově zařízený domov. Nová etapa mého života. Kariéru vystřídá péče o dceru Millie a budování vztahu s nevlastní dcerou Shelby. 

 Celý článek