TOHLE JE 5 NEJLEPŠÍCH KNIH ROKU 2021!

Radek Blažek | 5. listopadu 2021

Největší bestsellery roku. Tyhle stojí za to mít v knihovničce!

 Celý článek

Když není kam utéct

Recenze Kristina Heklová | 27. října 2021

Dokážete si představit, že odjedete na dovolenou do luxusního nově otevřeného hotelu, ale místo odpočinku a wellnesu se váš pobyt změní v boj o přežití?

 Celý článek

Na konci života už Hegerová cítila beznaděj

Rozhovory Vybíráme z médií: MF DNES | 21. října 2021

„Hana Hegerová měla život pevně v rukou, ale na jeho sklonku byla hodně osamělá,“ říká Fero Fenič, který se s výjimečnou šansoniérkou znal přes 40 let. Byli si hodně blízcí, a tak na ni u příležitosti jejích dnešních nedožitých 90 rád zavzpomínal. 

 Celý článek

Křest knihy Dominika Landsmana KARANTÉNA S MODERNÍM FOTREM

Setkání s autory Knižní klub | 21. října 2021

Srdečně Vás zveme na křest knihy Dominika Landsmana KARANTÉNA S MODERNÍM FOTREM, který se uskuteční v pondělí 25. října od 17:30 v Paláci knih Luxor, kavárna 1. patro, Václavské nám. 41, Praha 1. Knihu pokřtí Ondřej Sokol.

 Celý článek

Křest knihy Marty Kučíkové ITALSKÉ TROJHUBKY

Setkání s autory Knižní klub | 21. října 2021

Přijďte na křest knihy Marty Kučíkové ITALSKÉ TROJHUBKY! Křest se uskuteční ve čtvrtek 21. října od 16:00 v Paláci knih Luxor, Praha 1. Knihu pokřtí Patrik Banga, Tereza Boehmová, Ivona Knechtlová a Romana Jarolínová.

 Celý článek

Křes knihy Michala Viewegha DULA

Setkání s autory Knižní klub | 21. října 2021

Srdečně Vás zveme na křest knihy Michala Viewegha DULA. Křest se uskuteční ve čtvrtek 21. října od 17:30 v Paláci knih Luxor, Praha 1. Knihu pokřtí Jiří Peňás, Michael Viktořík, Lukáš Trs, Simona Bečková a Andrea Vedralová.

 Celý článek

Barbara Semenov: „V životě jsem zažila spoustu ‚kupodivů‘, za které jsem ráda…“

Rozhovory Vybíráme z médií: Čas jen pro mě | 21. října 2021

Právě se objevil na knižním trhu román Barbary Semenov „Má říše kupodivů“ – a my jsme požádali tuto velmi sympatickou autorku s bohatým životním příběhem, aby nám ve zkratce nastínila, oč v knize jde. Také nás zajímalo, jak se stalo, že se usadila v Austrálii, zda její dcera Tara také promlouvá do umění jako její matka, a co se paní Semenov například vybaví při vzpomínce na přátelství s Karlem Gottem, který jí měl původně román křtít.

 Celý článek

Není čekanka jako Čekanka

Recenze Barbora Mikešová | 21. října 2021

Také tak lačně vyhlížíte nové díly rozvětvené rodiny Bridgertonů? Ještěže je jejích členů tolik! Tak schválně! Kolik plesových sezón jste se slavnou rodinou už strávili?

 

 

 Celý článek

I slušní lidé dokážou Váš život proměnit v noční můru

Recenze Petra Pilátová | 18. října 2021

J. P. Delaney své čtenáře umí překvapit. Kromě napínavého thrilleru do svých knih vždy zakomponuje nějaký neobvyklý prvek. Do knihkupectví nyní dorazila již čtvrtá autorova kniha, Slušní lidé, která čtenáři poodkrývá téma záměny dětí.

 Celý článek