8 srpnových knih, od kterých se neodtrhnete!

Radek Blažek | 20. července 2021

Prázdniny se převalily do druhé poloviny a nám je jasné, že zase nestihneme přečíst všechno, co bychom chtěli. Čeká nás totiž hotová knižní sklizeň! Na těchto osm knih se těšíme nejvíc!

 Celý článek

Věřit se nevyplácí

Recenze Kristina Heklová | 24. června 2021

Máte skvělého partnera, finanční zabezpečení, krásný dům a poklidný život. Někomu to stačí, někdo se začne nudit a hledá pak rozptýlení jinde.

 Celý článek

Křest knihy Kukačky

Setkání s autory Knižní klub | 22. června 2021

Srdečně Vás zveme na křest knihy a audioknihy KUKAČKY. Křest se uskuteční ve středu 23. června od 17.00 v Paláci knih Luxor, kavárna 1. patro, Václavské nám. 41, Praha 1.

 Celý článek

Nesnesitelná lehkost jetí

Recenze Andrea Simoglu | 22. června 2021

Vydejte se na kole do různých koutů Alp! S touhle knihou se tam rozhodně neztratíte. Alpami na kole je jedinečný průvodce po 35 cyklostezkách v oblasti tohoto pohoří a vypravíte se s ní do Rakouska, Švýcarska, Itálie a Slovinka.

 Celý článek

Může se její budoucnost nacházet v minulosti?

Recenze Sabina Novotná | 19. června 2021

Historický román z Irska s prvky magického cestování časem přináší příběh osudové lásky.

 Celý článek

Jak vypadá novinka od Ladislava Špačka – Byznys etiketa a komunikace?

Recenze Barbora Cirklová | 17. června 2021

V průběhu let jsem viděla celou řadu domácích knihoven. Od těch, které představovala jen úzká polička na zdi až po stěny tvořené dřevěnými vkusnými regály plnými knih. 

 Celý článek

Odvrácená tvář lásky

Recenze Vybíráme z médií: Page | 16. června 2021

Mateřství je dar. Ale někdy může být i danajský. Co když to nepřijde? Ta bezmezná, hory přenášející láska. Co když se zjeví jen strach, nesnesitelná úzkost a život nastaví druhou tvář?

 Celý článek

Příběh, který se mohl stát

Recenze Vybíráme z médií: Page | 16. června 2021

Přemýšlíte někdy nad tím, že se některé věci v historii mohly udát jinak, než nám říkají oficiální prameny? A jste ochotni takovou variantu přijmout?

 Celý článek

Sladká kniha o nesladkých věcech

Recenze Andrea Simoglu | 16. června 2021

Nalaďte svou mysl na romantickou notu, připravte si kapesníky a obrňte svoje nervy. Stojí před vámi totiž silný příběh, který vás chytí za srdce nejen coby milostný román, ale i vyprávění se silným tématem.

 Celý článek