8 srpnových knih, od kterých se neodtrhnete!

Radek Blažek | 20. července 2021

Prázdniny se převalily do druhé poloviny a nám je jasné, že zase nestihneme přečíst všechno, co bychom chtěli. Čeká nás totiž hotová knižní sklizeň! Na těchto osm knih se těšíme nejvíc!

 Celý článek

Záhada písmene X

Recenze Andrea Simoglu | 9. července 2021

Vražda profesorky dětské psychologie, písmeno X vyryté do krku dalších obětí a indicie zavádějící nás k soutěži nadaných dětí slibují, že ani jedenáctý díl téhle úžasné série nás nenechá ani na chvilku vydechnout.

 Celý článek

Křížem krážem Jižní stezkou

Recenze Andrea Simoglu | 6. července 2021

Vydejte se s knihou Jižní stezka na nádhernou pouť Českou republikou, projděte ji podél jižní hranice od východu až po západ a poznejte známé i méně probádané kouty naší země!

 Celý článek

Přízrak budoucnosti

Recenze Vybíráme z médií: XB-1 | 3. července 2021

První dojem je ve většině případů tím hlavním, co určuje, bude-li se vám daná věc líbit. V tomto případě se jedná o knihu Chucka Wendiga Psanci.

 Celý článek

Zveme Vás na křest knihy Poslední zapálí vesnici

Setkání s autory Knižní klub | 2. července 2021

Jménem nakladatelství Universum, ve spolupráci s NG Praha, Vás zveme na křest knihy Lenky Klicperové a Markéty Kutilové POSLEDNÍ ZAPÁLÍ VESNICI, která se koná ve čtvrtek 22. 7. od 18.00 hodin v zahradách kláštera sv. Anežky České.

 Celý článek

Když je nepřítel nebezpečně blízko

Recenze Andrea Simoglu | 1. července 2021

Každý nový začátek znamená naději, že od teď to už bude jenom lepší. Sadie a její dcera Robin se stěhují z Ameriky do Londýna, aby začaly znovu. Nadějné vyhlídky však čím díl víc blednou v kolotoči událostí, kterými jim osud kříží cestu.

 Celý článek

Velká letní soutěž o 133 knih!

Soutěže a ankety Knižní klub | 1. července 2021

Vyhrajte jednu ze 133 knih, které jsme pro Vás s radostí nachystali. Stačí splnit jednoduchý soutěžní úkol a výhra může být již brzy Vaše. :-)

 

 Celý článek

Karel Gott, největší česká a československá hudební legenda

Aktuality a zajímavosti Helena Herynková | 29. června 2021

Karel Gott. Jméno, které snad hovoří samo za sebe. Muž, jehož není třeba představovat. Zpěvák a hudební legenda, kterou miluje snad bezmála celá republika (a nejen naše), by 14. července oslavil 82. narozeniny. U této příležitosti vyjde jeho unikátní autobiografie s názvem Má cesta za štěstím.

 Celý článek

Štěstí není jednoduchá věc!

Recenze Petra Sklenářová | 26. června 2021

Každý si štěstí představujeme v něčem jiném. Někdo má touhu cestovat, štěstí vidí v tom, že bude poznávat novou zemi a jejich kulturu, a třeba i přijde na to, kde se usadí. Někdo zase nachází štěstí v budování rodiny a v jisté budoucnosti.

 Celý článek