TOHLE JE 5 NEJLEPŠÍCH KNIH ROKU 2021!

Radek Blažek | 5. listopadu 2021

Největší bestsellery roku. Tyhle stojí za to mít v knihovničce!

 Celý článek

Velký NÁVRAT krále romantiky, Nicholase Sparkse

Recenze Simona Krchová | 18. listopadu 2021

Každý má minulost. Tajemství, které by nejraději zapomněl. Které by mělo zůstat navždy skryto. Ale jak nést takové břímě, nikomu ho nesvěřit? Je možné se s tím vnitřně smířit?

 Celý článek

Let, na který se nezapomíná

Recenze Karolína Skácelová | 16. listopadu 2021

Dámy a pánové, připoutejte se prosím. Čeká nás dlouhý let plný nevšedních zážitků a zákulisních informací. Je tady novinka Mluví k vám kapitán!

 Celý článek

Vítejte ve vesničce, kde zlo má hlavní slovo!

Recenze Petra Pilátová | 14. listopadu 2021

Již čtvrtý podzim přichází C.J. Tudor s knižní novinkou, která je kombinací thrilleru a hororu. Její knihy nejsou pro slabé povahy a to stejné platí i pro Upálené. Vesnice, kde se děj odehrává, rozhodně není ideálním místem pro život.

 Celý článek

Novinka autorky Dívky ve vlaku

Recenze Andrea Simoglu | 12. listopadu 2021

Další kniha autorky fenomenální Dívky ve vlaku je tady a vzhledem k úspěšnosti autorčiny prvotiny ji knižní trh vyhlížel s obrovským očekáváním a otázkou, zda i Pomalu hořící oheň sklidí stejný úspěch.

 Celý článek

Kolik let dokážete věnovat lásce?

Recenze Eva Francová | 10. listopadu 2021

Moje první setkání s Patrikem Hartlem. Nevěděla jsem, co od něj mám očekávat a musím říct, že jsem byla nadšená. Už chápu ty, kteří nedočkavě čekají na každou jeho další knihu. Příště budu rozhodně mezi nimi i já.

 Celý článek

Křest povídkové sbírky Všechny barvy duhy!

Setkání s autory Knižní klub | 9. listopadu 2021

Srdečně vás zveme na křest povídkové sbírky Všechny barvy duhy. Křest se uskuteční v úterý 16. listopadu od 17:00 v Paláci knih Luxor, kavárna 1. patro, Václavské nám. 41, Praha 1. Knihu pokřtí redaktorka Jana Balharová duhovými třpytkami!

 Celý článek

Přichází Nadine Matheson s jejím mrazivým debutem

Recenze Kateřina Málková | 7. listopadu 2021

Pokud patříte stejně jako já mezi milovínky thrillerů a krimi románů, Nadine Matheson a její první román Krvavé skládanky, je kniha, která nesmí ve vaší domácí knihovničce chybět.

 Celý článek

Křest diáře Ani a Lely Geislerových NOVÝ ROK 2022

Setkání s autory Knižní klub | 5. listopadu 2021

Srdečně Vás zveme na křest diáře Ani a Lely Geislerových NOVÝ ROK 2022, který se uskuteční ve čtvrtek 11. 11. od 16:00 v Paláci knih Luxor, 1. patro, Václavské nám. 41, Praha 1. Knihu pokřtí Karel Kovář/ Kovy a možná bude i překvapení!

 Celý článek