DETEKTIVKY S VŮNÍ BRETANĚ

Aktuality a zajímavosti Radek Blažek | 1. ledna 2023

Čerstvý mořský vzduch, malá přístavní městečka, vůně mušlí a do toho nabručený detektiv, kterého sem přeložili z elegantní Paříže. Spisovatel Jean-Luc Bannalec právě vydává desátou detektivku: Bretaňská idyla!

 Celý článek

Je za vším jen „obyčejná“ lidská touha, stát se lepším člověkem?

Recenze Eva Marešová | 20. ledna 2023

„Jeden mrtvý je tragédie, milion mrtvých je jen statistika.“ Obětovali byste stovky milionů, klidně miliardu lidí s vidinou, že možná zachráníte lidstvo? Co když se to nepovede? Co když ani vy sami to nepřežijete?

 Celý článek

Dvojčata proti pravdě, přežije alespoň ta druhá?

Recenze Alexandra Snítilá | 18. ledna 2023

Hluboko v lesích Montany stojí most sebevrahů, na kterém ukončila svůj život mladá Cambry Nguyenová a já se ptám, kdo bude další? Kdo ještě musí zemřít, aby vyšla pravda najevo? Bude to její dvojče Lena?

 Celý článek

Záhada pokračuje!

Recenze Kristina Heklová | 16. ledna 2023

Dobrodružství mladé dědičky Avery Grambesové pokračuje! Naskočte spolu s ní na vlnu dobrodružství a pojďte společně odkrývat záhady!

 Celý článek

Skončí Sophiiny sny happy endem?

Recenze Simona Krchová | 14. ledna 2023

Pokračování příběhu o mladé Němce, které se podařilo postavit se na vlastní nohy a jít si za svými sny.

 Celý článek

Listování zimním katalogem 2023

Knižní klub | 13. ledna 2023

Je tady první katalog Knižního klubu v roce 2023! A kdo by si myslel, že v zimě toho tolik nevychází, tak se opravdu mýlí! Nový katalog je nabitý napínavými thrillery, romány i dětskými knížkami - zkrátka četbou pro celou rodinu.

 Celý článek

Co vše musí ještě udělat, aby získala práci svých snů?

Recenze Simona Krchová | 12. ledna 2023

Nová vzrušující rodinná sága o dvorním zahradnictví a převážně o ženě, která si jde tvrdě za svým. Musí však zapřít své vlastní já, aby získala práci svých snů.

 Celý článek

Nové osudy starých známých

Recenze Petra Kamlachová | 10. ledna 2023

Prosinec nám nadělil další díl oblíbené série o zdravotních sestrách z nemocnice Nightingale, tentokrát s vánočním názvem Sestřičky pod jmelím. Zas takovou idylku ale nečekejte.

 Celý článek

Křest knihy Michala Hrůzy a Petra Vydry NEBUDU TI LHÁT

Setkání s autory Knižní klub | 9. ledna 2023

Srdečně Vás zveme na křest knihy Michala Hrůzy a Petra Vydry NEBUDU TI LHÁT. Křest proběhne ve středu 18. 1. od 17:30 v Paláci knih Luxor (kavárna 1. patro, Václavské nám. 41, Praha 1). Knihu pokřtí Jana Bernášková.

 Celý článek