7 zářijových novinek, které vám zpříjemní návrat z prázdnin

Aktuality Knižní klub | 31. srpna 2023

Návraty z prázdnin mohou sice občas trochu bolet, září ale nese i spoustu radostných událostí – především ve formě skvělých knižních novinek! Pokud tedy hledáte důvod, proč se ze září radovat, tady jsme vám jich vybrali hned sedm.

 Celý článek

Zakázaná láska

Recenze Eva Marešová | 23. září 2023

Není nic romantičtějšího, než jsou jarní ulice italského Říma. Není nic horšího, než je banda chuligánů, kteří neberou ohledy na nikoho a na nic. Hlavně, že se dobře baví. Najít svou pravou lásku, bývá někdy hodně složité.

 Celý článek

Tajné spiknutí

Recenze Eva Marešová | 21. září 2023

Doba, v níž hrdost, čest a úcta nebyla jen prázdná slova. Byla ke cti každému dobrému člověku a na nich závisel i život ostatních. Málokdo si však uvědomí, jak mohl být život panovníka osamělý.

 Celý článek

Nechte se unášet na vlnách romantiky

Recenze Markéta Pospíšilová | 19. září 2023

Sluneční paprsky, šumění moře, dechberoucí městečko v jihoitalském regionu a samozřejmě okouzlující mladý muž, který umí skvěle naslouchat. To vše vybízí k prožití nezapomenutelné letní lásky.

 Celý článek

Tajemný příběh plný vášně

Recenze Eva Marešová    | 17. září 2023

Příběh lásky, o které se nejen nemluví, ale moc se o ní ani neví. Český a římský král Karel IV. ovdověl a je nezbytné, aby si zvolil vhodnou manželku. Která nevěsta pro něj bude nejvýhodnější?

 Celý článek

Neohrožená policistka a precizní patoložka opět na scéně

Recenze Markéta Pospíšilová | 15. září 2023

Po delší pauze vydává skvělá autorka Tess Gerritsenová další díl ze série Rizzoli & Isles. A já vám hned v úvodu říkám, pokud jste milovníci thrillerů a tuto sérii jste prozatím míjeli, je to velká chyba.

 Celý článek

Kouč a autor mnoha úspěšných knih a oblíbených afirmací Jan Menděl vydává další titul.

Aktuality Vybíráme z médií: Magazín Luxor | 14. září 2023

Kniha Magie duchovního života je laskavým budíčkem, který vás něžně pohladí po vlasech a zašeptá: „Prober se, vstaň a začni opravdu žít.”

 

 

 Celý článek

Jaké vzpomínky mají sloni?

Recenze Eva Francová | 13. září 2023

Vydejte se na cestu Afrikou, na které poznáte mnoho nového a na jejím konci se na slony bude už jednou provždy dívat úplně jinak….

 Celý článek

Sleva 150 Kč na činoherní komedie v Divadle Kalich!

Výhody u partnerů Knižní klub | 13. září 2023

Využijte slevu 150 Kč z ceny každé vstupenky, kterou nabízí Divadlo Kalich na všechna činoherní představení konaná v měsíci září. Hrají: Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jana Paulová, Václav Vydra a další oblíbení herci.

 Celý článek