Křest knihy TICHO Sáry Saudkové

Setkání s autory Knižní klub | 17. září 2020

Zveme Vás na křest novinky Sáry Saudkové TICHO. Akce se koná v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí dne 22. září v 18.00 hodin.

Z důvodu vývoje situace pandemie je akce zrušena.

 Celý článek

Buxíkova díla - Plzeň Plaza - listopad

Setkání s autory Knižní klub | 1. listopadu 2011

Každé úterý v listopadu na všechny děti čekají zábavná odpoledne v prodejne bux.cz, přijďte si vyrobit záložku do knížky, krásný šperk, nebo vyzkoušejte stavebnici Teifoc. Pro všechny fanoušky Čtyřlístku máme připravenou autogramiádu Jaroslava Němečka, známého ilustrátora a autora populárního komiksu.

 Celý článek

Autogramiáda Z. Weindrichové v prodejně bux.cz Laso Ostrava 2. listopadu

Setkání s autory Knižní klub | 31. října 2011

Známá pražská kartářka Zdena Weinrichová se dlouhodobě zabývá výkladem karet a v tomto oboru si získala mimořádné uznání. Vyslovila už stovky úspěšných předpovědí, a tak není divu, že si k ní lidé chodí pro radu. Mezi její klienty patří mimo jiné politici, umělci a osobnosti veřejného života. Sama autorka říká, že podle jejího názoru nic není náhoda, a pokud ji někdo požádá o výklad karet, aby nahlédl do své budoucnosti, je to osudový okamžik.

 Celý článek

Autogramiáda O. Krumlovské v prodejně bux.cz OC Chomutovka 9. listopadu

Setkání s autory Knižní klub | 31. října 2011

Autorka knih o astrologii, józe, léčitelství a tejemných jevech Olga Krumlovská bude podepisovat svou knihu Tajemné keltské horoskopy - čtvrtek 3. listopadu 2011 v 17 hodin.

 Celý článek

Buxíkova dílna - Chomutov - OC Chomutovka

Setkání s autory Knižní klub | 5. října 2011

Každou sudou středu si můžete v prodejně bux.cz vyrobit veselé podzimní dekorace podle knížek TOPP! Přijďte, těšíme se na vaši návštěvu!

 Celý článek