7 květnových novinek, kterým neodoláte

Aktuality Knižní klub | 4. května 2024

Máj, lásky čas – a taky napětí, lepšího života i silných osudů! V květnu totiž vyjde celá řada knižních novinek napříč žánry, které si zaslouží vaši pozornost. Inspirujte se naším výběrem těch, na které se těšíme úplně nejvíc.

 

 

Shari Lapena – Všude samí lháři

Vychází novinka královny psychothrillerů Shari Lapeny! Jak už jsou čtenáři zvyklí, půjde o knihu, kterou nelze odložit, dokud nerozuzlíte poslední vlákna zapleteného případu. Vydejte se do městečka Stanhope, ze kterého doslova sálá klid a bezpečí. Ovšem jen do doby, než se ztratí devítiletá Avery, a najednou se ukáže, že se ve spořádaném sousedství nedá nikomu věřit…

 

 

 

 

 

 

 

Hannah Grace – Na ledě

Máte rádi hravé romcomy? Pak právě pro vás konečně vychází česky tato TikToková senzace plná vzrušující chemie a žhavého škádlení! Romance mezi krasobruslařkou a hokejistou zde přeroste v něco mnohem víc… Na ledě to ještě nikdy tolik nejiskřilo!

 

 

 

 

 

Ken Follett – Zbroj světla

Monumentální historické bestsellery Kena Folletta oslovily miliony čtenářů po celém světě. A nyní vychází další díl oblíbené kingsbridgeské ságy! Pokračování legendárních Pilířů země, odehrávající se v období napoleonských válek a průmyslové revoluce, vás vrhne na bojiště mezi soucitem a chamtivostí, láskou a nenávistí, pokrokem a tradicí.

 

 

 

 

 

 

Colleen Hoover, Tarryn Fisher – Nikdy, nikdy

Bestsellerové autorky spojily síly a společně napsaly naprosto jedinečnou romanci s mystery zápletkou. Mladá dvojice ztratí paměť – čím víc o sobě ale znovu zjišťují, tím těžší je pro ně pochopit, proč byli vůbec kdy spolu. Vzpomenout si někdy může být horší než zapomenout…

 

 

 

 

 

 

 

Eduard Petiška – Příběhy tisíce a jedné noci

Literární klasika vychází v novém vydání, ilustrovaném Eduardem Petiškou mladším! Během tisíce a jedné noci vypráví krásná Šahrazád králi Šahrijárovi příběhy plné tajemství, kouzel a dobrodružství, aby se zachránila před popravou. Každou noc tak bojuje o svůj život. A protože je každé ráno krutý vladař zvědavý, jak bude její příběh pokračovat, nechá Šahrazád žít. Připomeňte si spolu s ním vyprávění o slavných hrdinech Aladdinovi, Sindibádovi, Alí Babovi a mnohých dalších.

 

 

 

 

 

Ali Abdaal – Pohodová produktivita

Ke změně mnohdy stačí málo. Stačí přizvat na pomoc vědu! Poznejte jednoduché principy a snadno realizovatelné změny, které můžete aplikovat, abyste dosáhli více a žili lépe. A zároveň se inspirujte příběhy těch, kterým se to právě za využití těchto principů podařilo před vámi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Claudia a Nadja Beinertovy – Marilyn: Soukromý život ikony Hollywoodu

Edice beletrizovaných životopisů Významné ženy má nový přírůstek – tentokrát v životopisném románu potkáte osud hollywoodské ikony Marilyn Monroe! Její dětství bylo osamělé a nuzné, útočiště během něj nacházela ve filmech se zářivými hereckými hvězdami. Jaká byla cesta k tomu, aby se sama jednou z nich stala?

Hannah Grace
319 Kč
Hooverová Colleen, Fisherová Tarryn
319 Kč
Beinertovy Claudia & Nadja
399 Kč
Ken Follett
499 Kč
Shari Lapena
319 Kč