20% sleva na vybraná představení LATERNY MAGIKY

Výhody u partnerů Knižní klub | 11. ledna 2024

Využijte 20% slevu na vybraná lednová a únorová představení Laterny magiky v novodobé budově Nové scény Národního divadla.

 


Zimní nadílka v podobě divadelního zážitku na Nové scéně s Laternou magikou a neodolatelnou slevou 20 %! Přijďte si v lednu a únoru užít tance, zpěv, kouzla, magii, emoce i filmové technologie díky inscenacím Valérie a týden divů, Poe nebo Krajina těla.

 

Krajina těla – Inscenace jako básnická kompozice propojuje pantomimu, klasický tanec a breakdance, fyzické divadlo, pozemní a vzdušnou akrobacii a filmové technologie.

Termíny: 17. ledna a 3. února od 20:00

Lukáš Macháček a Martina Illichová (Vzdušní akrobaté)
Foto: V. Brtnický

 

Poe – Edgar Allan Poe i postavy z jeho magického světa ožívají v inscenaci Laterny magiky, která v sobě mísí tanec, zpěv, původní hudbu, hru na nástroje, výraznou scénografii i impozantní kostýmy, objekty či loutky.

Termíny: 27. ledna a 29. února od 20:00

 

Tereza Marečková (Poe) a tanečníci
Foto: V. Brtnický

 

Valérie a týden divů – Poetická adaptace bizarního černého románu od Vítězslava Nezvala, který budí dodnes emoce, jitří vášeň i strach.

Termíny:  9. a 10. února od 20:00

 

Aneta Kalertová (Valérie), Eva Leinweberová (Elza), Filip Rajmont (Gracián), Jaroslava Rameš Janečková (Hedvika)
Foto: V. Brtnický


Slevový kód: zimninadilka24

Slevu můžete uplatnit na 2 vstupenky na nabízené termíny představení. Slevu lze uplatnit při nákupu online na webových stránkách Národního divadlaPo výběru vstupenek v sále v nákupním košíku u každé vstupenky zvolte „Vyberte si slevu“ a do volného políčka zadejte kód zimninadilka24 potvrďte tlačítkem +. Sleva vám bude automaticky odečtena. Vstupenky lze zakoupit i osobně v pokladnách Národního divadla.

Pro více informací či rezervaci vstupenek nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 224 901 448 nebo e-mailové adrese: info@narodni-divadlo.cz.

Slevy je možné uplatnit do vyprodání vstupenek. Slevy nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami.