6 prosincových novinek, které vám zkrátí čekání na Ježíška

Aktuality Knižní klub | 29. listopadu 2023

Vanilkové rohlíčky, pohádky a čas strávený s nejbližšími – kdo by se netěšil na Vánoce? Aby vám adventní čas uplynul jako voda, máme pár tipů na skvělé prosincové novinky, se kterými si čekání příjemně zkrátíte.

 

 

 

Anne Frasierová – Pověz mi

Napínavý příběh od bestsellerové autorky thrilleru Najdi mě! Opět se setkáváme s Reni Fisherovou. S detektivem Danielem Ellisem ji spojuje traumatická minulost – a k ní také zločin, který musí vyřešit, než zemře někdo další… V kempu na Pacifické hřebenovce je zavražděn průvodce a beze stopy zmizí tři mladí turisté. Jediným vodítkem je děsivé video z místa činu, které se objevilo na sociálních sítích. Jde o virální hoax, nebo se v lese děje něco zlověstnějšího?

 

 

 

 

 

Agatha Christie – Pověz mi, jak žijete

Poznejte královnu detektivek tak, jak ji ještě neznáte! Ve 30. letech minulého století se Agatha Christie se svým manželem účastnila archeologických výprav na Blízký východ. Barvité líčení každodenních zážitků, někdy humorných, jindy napínavých, je doplněno řadou autentických fotografií. Využijte jedinečné možnosti poznat důležitou etapu života geniální spisovatelky i dobové prostředí vědeckých expedic.

 

 

 

 

 

 

 

 

Danielle Steel – Hra čísel

Eileen Jacksonová se ochotně vzdala vlastních snů, aby mohla se svým milovaným mužem založit rodinu. Společně si pak vybudovali obyčejný život ve státě Connecticut, perfektním místě pro výchovu dětí.  Potom však Eileen zjistí, že se její manžel Paul po nocích stýká ve městě s mladší ženou… Na prahu čtyřicítky tak začíná hledat sebe samu a přicházet na to, jak naložit se zbytkem svého života.

 

 

 

 

 

 

 

 

Linda Kao – Ďáblovo znamení

Young adult horor pro fanoušky Neala Shustermana! Úkolem sedmnáctiletého Matthewa Wattse je najít ty, kteří v sobě nosí ďáblovo znamení, a zlikvidovat je dřív, než začnou vážně ubližovat druhým. Nepočítá však s tím, že se do jedné z takových osob zamiluje…  Copak může být někdo jako Rae, někdo tak přemýšlivý, chytrý a laskavý, ďáblovým agentem?

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolektiv autorů – Prokletí

Současní mistři fantasy a hororu představují to nejlepší ze své fantazie! Ve sbírce dvaceti povídek, do které svým dílem přispěli třeba Neil Gaiman, Karen Joy Fowler nebo M. R. Carey, očekávejte nová monstra a mýty, stejně jako zvraty v oblíbených bajkách. Zjistíte, že kletby mají nejrůznější podoby a mohou se stát každému…  

 

 

 

 

 

 

 

Elyse Friedmanová – Prospěchářka

„Mysleli si, že se jí snadno zbaví…“

Alanin otec Ed si těsně před sedmdesátkou začal se svou osmadvacetiletou ošetřovatelkou, což se vůbec nelíbí jeho synům. Teddy a Martin na svou sestru naléhají, aby jim pomohla otce „ochránit před zlatokopkou“. Kelly je však mnohem prohnanější, než čekali, a Alana se zaplétá do stále nebezpečnějšího plánu plného tajemství a překvapení. Jak daleko jsou její sourozenci ochotni zajít?

Danielle Steel
239 Kč
Anne Frasierová
299 Kč
Elyse Friedmanová
279 Kč
Kane Paul, O´Regan Marie,
399 Kč
Linda Kao
359 Kč
Agatha Christie Mallowan
219 Kč