Exkluzivní online premiéra filmu OSM HOR zdarma pro členy Knižního klubu

Aktuality a zajímavosti Knižní klub | 22. března 2023

Filmová platforma karlovarského festivalu, na které najdete bohatou knihovnu více než 600 filmů, nabízí exkluzivně pro členy klubu zhlédnutí filmu OSM HOR zdarma.

Film podle bestselleru Paola Cognettiho o hodnotě přátelství a hledání smyslu života ve stínu majestátních hor zamířil z kin až k vám domů.

Pietro je chlapec z rušného italského města, Bruno je kluk ze zapomenuté alpské vesnice. Jeden se každé léto vrací do hor s rodiči, druhý kopce nikdy neopouští. Sdílí lásku k majestátním vrcholům, složitý vztah k vlastním otcům a časem i husté plnovousy. Tak jako příroda roste, usychá a znovu vzkvétá, mění se i jejich přátelství. Ztráta v Pietrově životě ho po mnoha letech zavede zpět na venkov a opětovné setkání s Brunem změní jeho pohled na svět.

Za adaptaci stejnojmenné knihy Paola Cognettiho získali režiséři Felix van Groeningen a Charlotte Vandermeersch Cenu poroty na festivalu v Cannes.

Stejně jako postupně vznikají hory, i film je na sebe postupně vrší detaily, které vyústí ve velkolepý výhled přes hřebeny a údolí život určujícího přátelství.
Variety

"Tvůrcům se znovu a znovu daří zachytit majestátnost a melancholii přírody i nádherné banality procházejících životů."
The Wrap

"Tento film má v sobě tajemství a vášeň, šplhá do horských výšin a odmění vás opakem závrati: jakousi exaltovaností." 
The Guardian

 

Na našem zákaznickém servisu (na tel. čísle 226 289 262) Vám rádi sdělíme kód ke shlédnutí filmu zdarma.

Kód můžete uplatnit po přihlášení / registraci na https://kviff.tv/profil kdykoliv do 6. dubna 2023, poté máte na přehrání filmu 7 dní.

Po registraci přejděte na stránku filmu https://kviff.tv/katalog/osm-hor, vpravo dole klikněte na „Voucher“. Zde pak zadejte kód, který Vám sdělíme na uvedeném telefonním čísle.

Více o filmu: https://kviff.tv/katalog/osm-hor

 

 

 

 

Paolo Cognetti
259 Kč
Paolo Cognetti
259 Kč
Paolo Cognetti
255 Kč