8 KNIH, KTERÉ ZAZÁŘÍ V ZÁŘÍ

Aktuality Radek Blažek | 15. srpna 2022

Milujeme září! Počasí je ještě letní, ale zároveň už není tak úmorné vedro a příroda se začíná barvit. Tohle období je nejlepší vychutnat si s dobrou knihou! Máme pro vás to nejlepší čtení napříč žánry...

ATLASOVA ŠESTKA

Knižní fenomén, který uchvátil čtenáře na obou stranách Atlantiku. Příběh šesti mladých mágů, kteří bojují o místo v tajném spolku. Šanci má ale pouze pět z nich! Atlasovu šestku čtenáři tím propracovaným světem přirovnávají k Hunger Games nebo trilogii Smrtka, takže se nemůžeme dočkat!

POSLEDNÍ HŘEBÍK

Nejostřejší severská krimi série současnosti spěje do finále! Sympatický švédský detektiv Fabian Risk po pěti drsných případech stojí před nejotřesnějším zločinem celé své kariéry… Šestý mrazivý thriller od oblíbeného Stefana Ahnhema se odehrává střídavě ve Švédsku a Dánsku na obou stranách Öresundu!

VÝŽIVNÁ KNIHA O JÍDLE

Když přede dvěma lety Karolína Fourová vydala svoji Jedinou knihu o jídle, kterou potřebujete, strhl se kolem ní neskutečný poprask. A není divu! Coby přední česká odbornice na výživu v ní Karolína Fourová vyvrátila nejčastější mýty o zdravém jídle a dietách. A v nové knize se dozvíte, jak potraviny skladovat, aby vydržely co nejvíc, a jak je v receptech nahradit, když vám něco dojde. Prostě další skvělá kniha pro všechny, kdo chtějí dobře jíst!

SMRT V LEDU

Skupina dobrodruhů. Vysoko v horách. Daleko od civilizace a nic než sníh a led. A pak začnou umírat. Jeden po druhém. Nejprve to vypadá jako série nešťastných nehod, ale pak je čím dál tím jasnější, že tady v horách číhá vrah! Napínavý thriller, ze kterého dostanete závrať!

PRŮMĚRNĚ ZAMILOVANÝ MUŽ

Michal Viewegh je zpět se zbrusu novou sbírkou povídek! Tentokrát se nejprodávanější český spisovatel věnuje tématům jako oslava šedesátin, cyklozájezd, vyhlášení cen Magnesia Litera a další historky, které pobaví i dojmou.

DRŽ SE BLÍZKO

Tip pro čtenáře knih jako Manželovo tajemství nebo Její konec! Mistr thrillerů Harlan Coben šikovně rozehrává příběhy tří lidí, kteří žijí život ve lži. Na první pohled dokonalá manželka z předměstí, bulvární fotograf a detektiv, který se už sedmnáct let snaží rozlousknout jeden případ. Jejich osudy se protnou a nic už nebude jako dřív…

OPOVÁŽLIVÁ DRZOST

Od autora bestselleru Uprdelismus přichází nová kniha o tom, jak těžké – ale zároveň osvobozující – je být sám sebou. Jan Menděl a David Toegel napsali knihu, díky které odhalíte své pravé já i nečekané vrstvy osobnosti.

LŽI V PLAMENECH

Pětice přátel má děsivé tajemství. Během nevinného večera v přírodě způsobí požár. A teď se to snaží udržet v tajnosti. Jenže tajemství se šíří jako oheň. Vzrušující young adult thriller pro čtenáře bestselleru Jeden z nás lže nebo Třináctkrát proto!

Harlan Coben
279 Kč
Stefan Ahnhem
359 Kč
Amy McCulloch
319 Kč
Jennifer Lynn Alvarez
279 Kč
Menděl Jan, Toegel David
239 Kč
Karolína Fourová
399 Kč
Olivie Blake
359 Kč