Lucie aneb Středověk neskončil, středověk trvá

Recenze Alexandra Snitilá | 10. ledna 2022

Kapela Lucie vás znovu okouzlí tentokrát v knižní podobě.

Pokud máte rádi kapelu Lucie, tento knižní skvost u vás nemůže chybět. Kniha je plná nádherných fotografií a popisků. Najdete tam i pár komentářů a vzpomínek jednotlivých členů kapely. Kromě toho kniha poskytne spoustu skvělých a nečekaných informací. Snímky, které doteď nebyly nikde zveřejněny.

V knize jsou stránky přiděleny k určitým albům a najdete tady i spoustu snímku z natáčení videí, přičemž nahlédnete i do zákulisí. Krásně si díky rozdělení podle roků připomene, jaké hity tehdy hrály v rádiích.

Velmi kvalitní zpracování. Kniha je moc hezky graficky doladěna, určitě Vás naladí si poslechnout jejich skladby a zavzpomínat se. Já si vychutnávám každou stránku.

Přiznám se, že když jsem si knížku prohlížela poprvé, měla jsem obavy, že těch fotek je moc a textu je málo, že knihu přelétnu očima a odložím do knihovny, ale vůbec ne. Fotek bylo dost a bylo to dobře! Textu bylo úplně akorát, vzpomínky členů mě zavedly zpátky v čase a já si mohla připomenou ,, staré dobré časy". Knihu určitě doporučuji fanouškům, kteří si díky této knize mohou zavzpomínat, co v té době dělali a jak se jim žilo.

Nádherná publikace plná fotek. Doporučuji i jako dárek (nejen) pro fanoušky kapely.

Doporučuji si tuhle krásnou zásilku nechat poslat až do pohodlí domova, protože knížka váží více než tři kila a obsahuje více než 500 stránek plných života téhle skvělé kapely. Já si určitě příští rok zajdu na jejich koncert!

 

Alexandra Snitilá

Koller David, Dvořák Michal, Kodym Robert, P.B.CH.
1099 Kč