6 NEJLEPŠÍCH KNIH, KTERÝMI ZAČÍT NOVÝ ROK

Aktuality Radek Blažek | 8. prosince 2021

Znáte to. Po vánočních svátcích plných příjemných setkání, klidu a dobrot, je leden jako ledová sprcha. Temný, studený a nepříjemný. Vybrali jsme proto 6 nových knih, se kterými se nejstudenějším měsícem roku hezky pročtete!

LEST

Jak dopadnout sériového vraha, který mění podobu jako chameleon? Detektiv Drex Easton se dostal k čerstvým stopám a je odhodlaný nastražit past na tohoto sociopata, který se zaměřuje hlavně na bohaté ženy. Jenže pak se všechno nečekaně zkomplikuje! Nejnovější mrazivý thriller od královny žánru Sandry Brown si rozhodně nenecháme ujít!

TISÍCE METRŮ ODE DNA

Mladou dívku a starého mrzouta svede dohromady ztráta blízkých lidí. Aby utišili bolest i výčitky svědomí, vydávají se spolu na netradiční cestu, během které se naučí život vidět novýma očima. Největší evropský bestseller loňského roku nyní vychází česky!

ZA TO MI ZAPLATÍŠ

„Vezmu na tebe ocelovou strunu.” Touhle větou začíná nejnovější thriller Teresy Driscollové. Hlavní hrdinkou je novinářka Alice, kterou jen tak něco nevyvede z míry. Do novin často volají všemožní pošuci. Jenže pak přibývají další telefonáty. A Alice si uvědomí, že zřejmě někoho HODNĚ rozzlobila. V nebezpečí se totiž neocitne pouze ona, ale i celá její rodina...

PŘES ZÁKRUTY ŘEKY

Stejně jako se vine řeka krajinou, tak plyne i tahle nezapomenutelná rodinná sága Aimie K. Ruynan. Na základě skutečných historických pramenů zrekonstruovala fascinující příběh z druhé světové války. Velká láska, pokus o atentát na Adolfa Hitlera a rozdělená rodina, ze které nezbylo nic víc než vybledlé fotografie. Můžou se ztracení příbuzní po letech znovu setkat? Tenhle citlivě napsaný román vypadá výborně!

FALEŠNÁ MANŽELKA

Druhý prequel k bestsellerové sérii Bridgertonovi se nezvykle odehrává na druhé straně Atlantiku! Když se zoufalá Cecilie Harcourtová setkává se pohledným důstojníkem Edwardem Rokesbym, který kvůli zranění hlavy ztratil paměť. Cecilie si umane, že hezkému muži zachrání život, i kdyby si kvůli tomu měla vymyslet malou lež o tom, že je jeho manželkou… Ale brzy se ukáže, že i Edward není ve všem upřímný!

KLUCI ZE HŘBITOVA

Tahle kniha je prodchnutá duchařinou, španělštinou a vůní tortil, což znamená jediné: rozhodně si ji přečteme! V hlavní roli dospívající kluk, který omylem vyvolá ducha. A tomu se jaksi nechce zpátky do záhrobí…

Jasmin Schreiber
239 Kč
Aiden Thomas
319 Kč
Teresa Driscollová
89 Kč
Aimie K. Runyan
259 Kč
Sandra Brown
319 Kč