7 PROSINCOVÝCH KNIH, O KTERÉ SI NAPIŠTE JEŽÍŠKOVI!

Aktuality Radek Blažek | 29. listopadu 2021

Pokud jste byli hodní, třeba některou z těchto novinek najdete pod stromečkem. Pokud jste zlobili, nic neriskujte a radši si je objednejte sami! Tyhle knihy totiž stojí za to!

PRVNÍ KREV

Další případ svérázné inspektorky Kim Stoneové vlastně není tak úplně další. V novince První krev se totiž vrátíme na samý začátek. K případu, kterým to celé začalo. Mrazivý příběh líčí, jak se Kim stala inspektorkou, jak se seznámila s kolegy a jak ji její první případ změnil život navždy…

KLUB LOKAJŮ

Zamilovali jste si Bridgertonovy? Tak to budete zbožňovat Klub lokajů! Jak to dopadne, když se partička urozených gentlemanů rozhodne vydávat za služebnictvo, aby se dostaly blíž k urozeným dámám svých srdcí? Samozřejmě pořádnou dávkou humorných, peprných a jiskřivých momentů! Perfektní oddechové čtení na chladné zimní večery!

OTEC NEZNÁMÝ

Osmiletý Miles byl počat díky anonymnímu dárci spermatu. Teď se začíná pídit po tom, kdo je jeho otec. Jeho matka netuší, že objeví něco, co jim převrátí život vzhůru nohama… Nový thriller od autorky bestselleru Poslední let si rozhodně nenecháme ujít!

STEVEN SPIELBERG – ŽIVOT VE FILMECH

Život a dílo legendárního filmového režiséra Stevena Spielberga nyní knižně! Přečtěte si, jak bojoval za to, aby vůbec mohl zfilmovat E. T. Mimozemšťana, nebo jaká vládla atmosféra na place při natáčení Indiana Jonese! Čtivý životopis ukazuje, co se děje za kamerou. Doporučujeme nejen filmovým nadšencům!

BRANKY, BODY, KOKOTI

Varování: tahle kniha se šovinistům líbit nebude! 58 feministických fejetonů, které rozebírají žhavě aktuální i zcela nadčasová témata jako třeba platovou nerovnost, školky nebo vrcholové sporty. Naše společnost má ještě dlouhou cestu před sebou... Hlavně se z toho nevobkreslit!

PŘÍZRAK V HRDLE

Dvě ženy. Jedna současná, druhá z 18. století. Spojuje je místo. Irsko. Ale možná vlastně i něco víc… Vynikající atmosférický román pro čtenáře Jane Austenové nebo sester Brontëových. Vychutnejte si čtení prodchnuté špetkou gotického hororu!

WEST SIDE STORY

Románové zpracování slavného broadwayského muzikálu, který právě míří na stříbrná plátna v režii Stevena Spielberga! Maria a Tony, dva milenci, dva konkurenční gangy a jeden příběh, který je považován za největší love story 20. století.

Julie Clark
49 Kč
Irving Shulman
239 Kč
Valerie Bowmanová
239 Kč
Doireann Ní Ghríofa
279 Kč
Cífka Petr, Dočkalová Tereza, Zemen Brigita, Grosmanová Markéta, Wallerová Radka, Sládečková Irena
239 Kč
Angela Marsonsová
299 Kč