TOHLE JE 5 NEJLEPŠÍCH KNIH ROKU 2021!

Radek Blažek | 5. listopadu 2021

Největší bestsellery roku. Tyhle stojí za to mít v knihovničce!

JEJÍ KONEC

Shari Lapena nikdy nezklame! Její konec je mrazivý thriller, ve kterém celou dobu nevíte, jestli věřit manželovi obviněnému z vraždy, nebo manželce, která trpí spánkovou deprivací. Podle nás je to nejlepší kniha, kterou Shari Lapena dosud napsala. Pokud jste ji ještě nečetli, máte se na co těšit!

VEČER A JITRO

Kena Folletta určitě nemusíme představovat! Autor legendárních Pilířů země se vrací do městečka Kingsbridge v roce 997, kdy Anglie čelí útokům Vikingů a v zemi panuje chaos. Vzrušující dobu sledujeme očima hrstky postav, jejichž příběhy se prolínají v monumentální tapiserii. Večer a jitro byl jeden z nejočekávanějších románů roku a na jaře dlouhé týdny dominoval žebříčku bestsellerů!

IMITÁTOR

Thriller od autora bestselleru Hadrový panák začíná děsivou scénou, kdy se ukáže, že podivná socha v parku ve skutečnosti není socha, nýbrž zmrzlé tělo. A krátce nato vyjde najevo, že to nebyl ojedinělý případ, nýbrž práce zvráceného sériového vraha! Proč si čtenáři Imitátora tolik zamilovali? Autor zde originálně kombinuje napínavý děj s černým policejním humorem!

UPÁLENÉ

Novinka od C. J. Tudor na tomhle žebříčku samozřejmě nesmí chybět! Čtenáři její mrazivé příběhy hltají se zatajeným dechem už od té doby, co vydala bestseller Kříďák. Upálené se odehrávají na malém městě, kde před lety došlo k děsivému činu – a zlo teď ožívá znovu! Kniha, u které se budete bát, co číhá pod postelí!

POMALU HOŘÍCÍ OHEŇ

Od autorky světového bestselleru Dívka ve vlaku po čtyřech letech vyšla dlouho očekávaná novinka! Pomalu hořící oheň začíná nálezem zavražděného mladého muže. A postupně zjišťujeme, že se kolem něj motaly tři ženy, každá s jiným motivem ho zabít… Tak jak to vlastně bylo? Pomalu hořící oheň je kniha, která pod napínavým povrchem skrývá mnohem víc!

Paula Hawkins
319 Kč
C. J. Tudor
319 Kč
Daniel Cole
319 Kč
Shari Lapena
279 Kč
Ken Follett
459 Kč