7 ŘÍJNOVÝCH KNIH, NA KTERÉ SI DĚLÁME MÍSTO V KNIHOVNĚ

Radek Blažek | 27. září 2021

Naše knihovna už na nové knihy moc místa nenabízí, ale pro tyhle skvělé novinky s radostí uděláme výjimku!

UPÁLENÉ

Podzim, to je barevné listí, huňaté svetry… a samozřejmě nová kniha C. J. Tudor! Už od té doby, co vydala bestseller Kříďák, nás tahle sympatická Angličanka každý podzim zásobuje novým mrazivým čtením! A Upálené mají stejně hororový nádech jako naše oblíbená Jáma! Příběh nás zavede na malé město, kde před lety došlo k děsivému činu – a zlo teď ožívá znovu!

NÁVRAT

Po smrti dědečka se Trevor vrací do rodného města, kde zdědil chatu. A tak začíná nezapomenutelný příběh o rodině, tajemství a samozřejmě lásce… Nicholas Sparks se proslavil úspěšnými knihami jako Zápisník jedné lásky, Vzkaz v láhvi nebo Milý Johne. Novinku Návrat čtenáři považují za dosud nejlepší knihu „krále romantiky“!

DULA

Stárnoucí spisovatel a jeho svérázná aktivistická asistentka, se kterou se hádají prakticky o všem. Nicméně poté, co je osud zavane na společnou dovolenou, se překvapivě začnou vidět v novém světle… Nový román Michala Viewegha volně navazuje na jeho bestsellery Biomanželka a Biomanžel!

S LÁSKOU, ELOISE

Páté pokračování úspěšné série Bridgertonovi tentokrát líčí námluvy upovídané Eloise Bridgertonové s ovdovělým sirem Phillipem. Těšte se na jiskřivé dialogy, vtipné situace a samozřejmě pořádnou porci romantiky, jakou umí jenom Julia Quinnová!

POMALU HOŘÍCÍ OHEŇ

Od autorky světového bestselleru Dívka ve vlaku přichází dlouho očekávaná novinka! Pomalu hořící oheň začíná nálezem zavražděného mladého muže. A postupně zjišťujeme, že se kolem něj motaly tři ženy, každá s jiným motivem ho zabít… Tak jak to vlastně bylo? Paula Hawkins umí psát psychologické thrillery, které nejsou pouhé oddechovky. Pomalu hořící oheň je kniha, která pod napínavým povrchem skrývá mnohem víc!

CARMEN – SKUTEČNÝ ŽIVOT HANY HEGEROVÉ

Dlouhých 10 let pracoval novinář Tomáš Padevět s Hanou Hegerovou na příběhu jejího života. Slavná šansoniérka si však vymínila, že více než 500stránková upřímná zpověď smí vyjít až po její smrti. Na čtenáře tak čeká bezmála 90letý příběh ženy, jejíž život se prolínal s dějinami naší země a s řadou dalších hvězd…

SPASITEL

Nové vesmírné dobrodružství od autora bestselleru Marťan je opět nabité vědeckými zajímavostmi a humorem, takže vám stránky mizí pod rukama, jako by je pohlcovala černá díra! V hlavní roli sympatický vědec, který se probudí v hlubinách vesmíru, neví, kde je, ale ví, že je jedinou šancí na záchranu Země...

Paula Hawkins
99 Kč
Nicholas Sparks
279 Kč
C. J. Tudor
319 Kč
Andy Weir
149 Kč
Michal Viewegh
99 Kč