Červencové knihy, které si zabalíme na dovolenou!

Aktuality a zajímavosti Radek Blažek | 15. června 2021

Vybíráme to nejlepší letní čtení! Ať už plánujete léto strávit u moře nebo u rybníka, tyhle knihy si zabalte s sebou!

PANSKÝ DŮM: NÁVRAT

Ačkoliv Anne Jacobsová původně plánovala Panský dům jenom jako trilogii, pro obrovský zájem čtenářů a fanoušků nyní vychází čtvrté pokračování! Zavede vás na rodinné sídlo textilních průmyslníků, kteří zažívají těžké časy. Světová hospodářská krize pořád trvá a navíc v Německu čím dál tím větší moc získávají nacisté…

ŠEDÝ MUŽ

Je to dobrý člověk, ale ještě lepší zabiják. Teď musí zachránit sebe i rodinu jediného muže, který při něm kdy stál… Napínavý thriller, který se odehrává během pár dní, vás zavede do Prahy, Budapeště, Curychu i Paříže a vy budete jen číst a držet Courtu Gentrymu palce! Podle knihy Netflix chystá nejdražší film ve své historii – a právě v těchto dnech se natáčí v Praze!

BRIDGERTONOVI: NEVHODNÝ NÁVRH

Třetí díl Bridgertonů je ta nejlepší letní oddechovka! Když na vyhlášeném maškarním plese Benedict Bridgerton vyzve k tanci neznámou Sophii, netuší, že ta noc změní jeho život navždy. Pro fanoušky Bridgertonů je tohle povinná četba!

NEBEZPEČNÁ MÍSTA

Inspektorka Lottie Parkerová je zpět! Ve čtvrtém případě na ni čeká otevřený hrob, mrtvě tělo mladé ženy, sériový vrah a staré tajemství, se kterým to všechno zřejmě nějak souvisí. Tuhle krimi sérii doporučujeme čtenářům Roberta Bryndzy, Angely Marsonsové nebo Tima Weavera!


SE ŠPETKOU SKOŘICE

Středoškolačka Emoni má sen – chce se stát nejlepší kuchařkou na světě. Má ale tolik starostí, že neví, jestli se jí sny podaří někdy splnit… Z tohoto young adult románu o snech, rodině a nejlahodnějších dobrotách se vám budou sbíhat sliny! Náš kandidát na knihu léta!

TCHYNĚ

Něco pro fanoušky Sedmilhářek! Společenský román Sally Hepsworthové ukazuje komplikovaný vztah mezi tchyní a snachou, který vyústí ve vraždu. Kniha je výjimečná tím, že ukazuje obě strany konfliktu a postupně odhalujeme jedno rodinné tajemství za druhým… Taková ta kniha, kterou nejde odložit, dokud nedojdete na konec!

Elizabeth Acevedo
239 Kč
Sally Hepworthová
239 Kč
Mark Greaney
299 Kč
Patricia Gibneyová
319 Kč
Anne Jacobsová
319 Kč