Soutěž o knížku Taťány G. Brzobohaté a dárkový balíček

Soutěže a ankety Knižní klub | 24. května 2021

Hrajte o 3 knížky POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ... Taťány G. Brzobohaté a 3 sady výrobků z její kolekce ICONIC v hodnotě 2169 Kč.


"Přátelé a požitkáři,

mám nesmírnou radost představit Vám nový osobní projekt, kolekci “Iconic by Tatiana”, kterou jsem pro Vás s láskou vytvořila ve spolupráci s mými vybranými LOVE brands a k mojí právě vycházející knize ”POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...”.

Celá kolekce byla vytvořena pro zpříjemnění a pohodu Vašeho každého dne. Dnes máte exkluzivní možnost o celou kolekci soutěžit. Můžete se těšit na vysoce kvalitní čokoládovou terapii podle sedmi čaker na 7 dnů nebo na speciální výběrovou edici kávy z Brazílie a na luxusní vonnou svíčku. 

Všechny produkty jsou navržené mnou osobně, proto v nich vždy najdete malý kousek mě samotné...

“Takže nejsme přeci žádné nicky, pojďme si žít ICONICKY”.

S láskou Vaše 🙏🏻💋

Taťána G. Brzobohatá

 

O knize Pokračování příště…

 „Znáte ty stavy, kdy se chcete ze všeho vypsat? Kdy se na chvíli zastavíte, zpětně se díváte na svůj život a říkáte si: „To je teda nářez! Tohle všechno jsem zažila?“ Jestli je znáte, tak mi jistě porozumíte v mém záměru tuhle knížku napsat. Ale pokud ty stavy neznáte, třeba Vám tahle knížka pomůže je v sobě objevit. A třeba taky ne a jen Vám zpříjemní chvíli. I to budu považovat za svoje malé vítězství. A co že to tedy je? Není to biografie a nejsou to vyloženě ani memoáry. Pohádka pro dospělé, detektivka či jakákoliv jiná beletrie to taky není. Osobně bych to nazvala takovou vážně nevážnou knihou o všehochuti života, která by možná mohla snad i někoho inspirovat.“ TGM

Taťána Gregor Brzobohatá (*23. prosince 1987, Trnava), rozená Kuchařová, je česká tanečnice, modelka a herečka. V roce 2006 se stala Miss České republiky a Miss World, jako první vítězka nejstarší světové soutěže krásy z České republiky, která se konala 30. září 2006 ve Varšavě v Polsku. V roce 2013 skončila na druhém místě v soutěži StarDance.

 

Soutěž probíhá do 3. června 2021. Vylosované výherce zveřejníme zde a budeme je informovat e-mailem. 

Soutěž ukončena.

 

Výherci:

Monika R., Boskovice; Soňa J., Rýmařov; Lenka C, Strašice

Výhercům srdečně gratulujeme a výhry zasíláme poštou.

 

Podrobná pravidla soutěží Knižního klubu >>

Taťána G. Brzobohatá
279 Kč