6 knih, které vám zpříjemní vstup do nového roku

Aktuality a zajímavosti Radek Blažek | 5. ledna 2021

Vánoce skončily a s nimi je tady návrat do práce a školy. A aby to bylo ještě depresivnější, venku je pořád tma a zima. Naštěstí máme knihy, které nás vytrhnou z každodenních starostí! Tady je 6 lednových novinek, které stojí za to!

JARNÍ OBĚŤ

Čtvero ročních období, čtvero vražd, čtvero vyšetřovatelů. Anders de la Motte napsal volnou detektivní sérii, kterou můžete číst v libovolném pořadí, protože se v každé knize objevuje jiný případ a jiné postavy. Po vynikajících detektivkách Konec léta, Podzimní případ a Zimní oheň vychází Jarní oběť, která se odehrává během tajemné Valpuržiny noci!

HOLKY ODNIKUD

Kdo jsou Holky odnikud? Parta dívek, které už se nemůžou koukat na to, jak na jejich škole klukům prochází šikana a sexismus a rozhodnou se vzít věci do svých rukou! Originální román ze středoškolského prostředí ukazuje sílu ženského přátelství a boj proti nenávisti a diskriminaci. Výborně napsaný příběh a ohromně důležité téma - nejen pro teenagery.

HLEDEJ MĚ

Jeden dům. Čtyři mrtvoly. A jedna dívka, která zmizela beze stopy. Je to pátá oběť, nebo vražedkyně? Inspektorka D. D. Warrenová z bostonského oddělení vražd najde nečekanou spojenkyni - po zmizelé totiž pátrá i žena, která chce vraždu rodiny pomstít. Šokující thriller Lisy Gardnerové doporučuje i Shari Lapena!

BEZ ZÁVAZKŮ

Vi Keelandová je autorka žhavých erotických románů s neuvěřitelně sexy mužskými postavami. Ten nejnovější začíná na svatbě. Ona je kamarádka nevěsty, on kámoš ženicha. Neuvěřitelně je to k sobě přitahuje, ale Natalie na vztah není připravená, chce si jenom užít. Takže Hunterovi dá falešné číslo. Jenže jejich cesty se pak stejně znovu protnou - a bez komplikací se to neobejde!

DOGMAN A SUPERKOTĚ

Super oblíbený dětský superhrdina Dogman má před sebou další dobrodružství! Na pomoc mu přichází parťák Superkotě. A tihle dva jsou jediní, kdo můžou zhatit zlotřilé plány zlodušského kocoura Péti. Nový díl bestsellerové komiksové série pro děti i jejich rodiče!

SKORO ÚPLNĚ NORMÁLNÍ

Pokud se nemůžete nabažit románů Jojo Moyesové, tohle je tip pro vás! Příběh knihkupkyně, která smutně pozoruje, jak se její přátelé postupně stěhují k sobě a berou, zatímco ona tráví večery sama s lahví vína. Pak pozná milého muže a vypadá to, že jsou jiskry ve vzduchu, jenže se ukáže, že jí něco tají...

Hannah Sunderlandová
279 Kč
Vi Keelandová
239 Kč
Anders de la Motte
319 Kč
Lisa Gardnerová
319 Kč
Amy Reedová
279 Kč