5 prosincových knih, které zabalte pod stromeček!

Aktuality a zajímavosti Radek Blažek | 24. listopadu 2020

Tyhle knihy sice vycházejí až v prosinci, ale byla by škoda, kdyby kvůli tomu pod stromečkem chyběly. Patří totiž mezi nejočekávanější knihy roku!

MRTVÉ VZPOMÍNKY

Jubilejní desátý případ svérázné inspektorky Kim Stoneové vychází na začátku prosince, aby potěšil všechny čtenáře krimi a napětí. Série Angely Marsonsové patří už řadu let mezi nejprodávanější v žánru detektivek a tenhle díl bude věru osobní - někdo totiž ví, co se Kim stalo v dětství - a plánuje to proti ní využít!

JAKO HVĚZDY V TEMNÉ NOCI

Nejnovější román Jojo Moyesové je založen na skutečných událostech. V době hospodářské krize ve 30. letech 20. století brázdila skupina odvážných knihovnic americký středozápad, aby tady šířila znalosti a radost ze čtení. Tohle je jejich příběh! Kniha ovšem vychází až těsně před Vánoci, takže buďto si naplánujte návštěvu kamenného knihkupectví/výdejního okénka (podle toho, jaká opatření zrovna budou platit) - anebo to může být první kniha, kterou přečtete v novém roce!

KEJKLÍŘ

Málokdo ví, že Faust byl skutečná historická postava. Začal jako potulný kejklíř v malé vesnici v Bavorsku, ale díky ambicím a ďábelskému odhodlaní se vypracoval na nejvyhledávanějšího astrologa a mága 16. století. Tohle je jeho příběh... Historický román Olivera Pötzsche, autora série Katova dcera, se čte jedním dechem!

VŠECHNY VLNY OCEÁNU

Příběh ženy, kterou dvanáct let po tragické nehodě, která zničila její rodinu, začnou zničehonic sužovat děsivé noční můry. Proč teď? Aby tomu přišla na kloub, vypraví se Molly na místo, kde to celé začalo... Tajuplný příběh o temné minulosti, odpuštění a rodině je z pera autorky bestselleru Všechno, co máme!

OCHRÁNCI

John Grisham se ve své nejnovější knize vrací ke kořenům a přináší příběh, který připomíná jeho starší knihy jako Firma, Klient nebo Cela smrti. Když je za vraždu mladého právníka obviněn muž, který tvrdí, že je nevinný, ujme se ho muž, který bere případy, jakým se ostatní vyhýbají. A zjistí, že stopy vraždy vedou k mocným lidem, které není radno dráždit. Protože zabili jednou, jsou schopni zabít znovu!

Jojo Moyesová
299 Kč
Oliver Pötzsch
149 Kč
Kerry Lonsdaleová
279 Kč
Angela Marsonsová
319 Kč
John Grisham
299 Kč