Z důvodu vývoje situace pandemie je akce zrušena.

" /> Z důvodu vývoje situace pandemie je akce zrušena.

"/>

Křest knihy TICHO Sáry Saudkové

Setkání s autory Knižní klub | 17. září 2020

Zveme Vás na křest novinky Sáry Saudkové TICHO. Akce se koná v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí dne 22. září v 18.00 hodin.

Z důvodu vývoje situace pandemie je akce zrušena.

Začalo to mrtvým Ukrajincem na kolejích a sbírkou ztracených existencí v zapadlé krčmě na kraji Prahy. Kostlivce ve skříni mají ovšem i příslušníci vyšších tříd, já rychle zjistí Oldřiška a její mordparta.

Pokračování perverzního detektivního románu Déšť opět ukazuje, co by zdánlivě obyčejní lidé nejraději nechali navždy zapomenuté ve svých sklepech…

 

Sára Saudková (*1967) se narodila v Zábřehu na Moravě a absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. V Praze také dodnes žije. Právě na vysoké škole se setkala s dílem fotografa Jana Saudka, který se později stal také jejím manželem.  Sára Saudková sama fotografuje více než 20 let, a to zejména akty. Mimo jiné píše knihy pro děti i dospělé. Doposavad vydala například Půlnoční pohádky pro děti, autobiografii Ta zrzavá, příběh o krizi úspěšného muže středního věku Zpocená záda a temný kriminální román Déšť. Ve spisovatelské tvorbě se věnuje dramatickým vztahům, rafinovaným zápletkám a napínavým příběhům.

Sára Saudková
319 Kč
Sára Saudková
199 Kč