SRPNOVÉ KNIŽNÍ ŽNĚ: Tyhle novinky si nenechte ujít!

Aktuality a zajímavosti Radek Blažek | 20. července 2020

Srpen, na lehátku s knihou budem! Tady je 6 titulů, na které se v srpnu těšíme nejvíc…

IMAGINÁRNÍ PŘÍTEL

Stephen Chbosky se proslavil senzační knihou Ten, kdo stojí v koutě. Jeho novinka je ale z úplně jiného soudku. Imaginární přítel svou hrůzostrašnou atmosférou připomíná spíš horory Stephena Kinga nebo seriál Stranger Things. Hlavním hrdinou je chlapec, který zjišťuje, že vedle našeho světa je ještě jeden temný svět. A že se hranice mezi nimi začínají bořit…

 

Detail titulu Písek
 

PÍSEK

Vzrušující dobrodružství od autora bestsellerové trilogie Silo se odehrává v budoucnosti, kde se svět změnil v poušť. Pod písečnými dunami se ale pořád skrývají ruiny naší civilizace. A skupina odvážných dobrodruhů se živí tím, že se do písku potápějí a loví v hlubinách poklady. Netuší, že některé věci je lepší nechat pohřbené…

 

Detail titulu Stará tajemství
 

STARÁ TAJEMSTVÍ

Inspektorka Lottie Parkerová je zpět! Po strhujících případech v knihách Andělé smrti Ukradené životy ji čeká nejzamotanější záhada, se kterou se kdy setkala. Jak spolu souvisí vražda, zmizení dcery oběti a případ, který otec Lottie Parkerové řešil těsně před tím, než spáchal sebevraždu? Další temný thriller od autorky, kterou jsme si nesmírně oblíbili!

 

Detail titulu Červená, bílá a královsky modrá
 

ČERVENÁ, BÍLÁ A KRÁLOVSKY MODRÁ

Nejroztomilejší romance roku. Jak to dopadne, když se do sebe zamilují britský princ a syn americké prezidentky? Světový fenomén nyní vychází konečně česky! Knihu chválí Colleen Hooverová a časopis Vogue ji označil za nejlepší knihu roku. Zábavné a lehké letní čtení, od kterého se nejde odtrhnout!

 

Detail titulu Musíme být statečné
 

MUSÍME BÝT STATEČNÉ

Během druhé světové války Angličanka Ellen najde v prázdném autobusu holčičku bez rodičů. I když jsou těžké časy, dítěte se ujme a je to nejlepší rozhodnutí jejího života. Navzdory zuřící válce s malou Pamelou zažívá krásné časy. Jenže pak se jednoho dne všechno změní… Dojemný příběh z nejtemnějšího období historie!

 

Detail titulu Venkovské sídlo 3: Časy se mění
 

VENKOVSKÉ SÍDLO 3: ČASY SE MĚNÍ

Závěrečný díl trilogie Venkovské sídlo! Užijte si poslední návštěvu panství Dranitz a řekněte sbohem svérázné Franzisce, její vnučce Jenny a dalším postavám, které jste si tak zamilovali! Tahle série nám bude chybět! Naštěstí se k ní můžeme vždycky vrátit, že jo? A od Anne Jacobsové se brzy dočkáme dalšího dílu úspěšné Kavárny U Anděla!

Na kterou z těchto srpnových novinek se těšíte nejvíc? ;)

Stephen Chbosky
39 Kč
Hugh Howey
279 Kč
Frances Liardet
319 Kč
Patricia Gibneyová
319 Kč