7 listopadových knih, na které se těšíme nejvíc

Aktuality a zajímavosti Knižní klub | 23. října 2019

Příroda stvořila listopad, aby knihomolové měli výmluvu, proč s knihou zalézt pod deku a nevylézat. Tady je 7 chystaných novinek, od kterých se nebudete moct odtrhnout!

MOTIV X

Panebože, Ahnhemova série s detektivem Fabianem Riskem je něco, co by si měl přečíst každý čtenář Jo Nesba, Larse Keplera a dalších. Tam, kde se Jo Nesbø opakuje, kde Lars Kepler předvádí, kam až je schopný zajít v líčení drastických scén, tam Stefanu Anhhemovi stačí málo – sympatický tým vyšetřovatelů a mrazivé případy, které se jich nepříjemně dotýkají… Perfektní čtení, když si chcete užít severskou atmosféru!

 

TAMAŘINO SOUHVĚZDÍ

Na to, že to byl debut mladé autorky, nasbírala Černooká nadšené ohlasy a byl to jeden z nejúspěšnějších románů, které nakladatelství YOLI loni vydalo. Anna Musilová však neusnula na vavřínech a přichází s románem, který osloví nejen čtenáře young adult, ale i dospělé čtenáře. Tamařino souhvězdí je působivá love story mezi mladou studentkou a výrazně starší ženou. V jádru příběhu však není, koho milujete, ale to, zda najdete odvahu jít za svým snem.

 

ZUŘIVOST

Televizní novinářka se dostane na stopu starého zločinu a nevědomky se tak stává terčem někoho, kdo si nepřeje, aby pravda vyšla najevo. Připravte se na dvojitou dávku napětí. Kromě krimi zápletky v knize totiž najdete i žhavou romantickou dějovou linku, která vám rozbuší srdce snad ještě víc! Strhující. Sexy. Sandra Brown.

 

DVA TAJEMSTVÍ NEUDRŽÍ

Městečko Echo Ridge pronásleduje smůla... Nebo vrah! Před pěti lety na školním plese místní dívka přišla o život. Teď beze stopy zmizela jiná a Ellory má obavy, že maturity se nedožije! Od autorky bestselleru Jeden z nás lže přichází další napínavý thriller, který si užijí čtenáři bez ohledu na věk. Atmosférou připomíná Ostré předměty nebo seriál Riverdale!

 

MILUJ MĚ KDEKOLI

Oblíbená autorka romantických knih Jennifer Probstová se vrací s novým příběhem, který vám rozbuší srdce! Hlavním hrdinou je tentokrát pohledný dědic stavební firmy, jemuž učaruje svérázná majitelka baru, která si u něj objedná rekonstrukci. Vtipné, jiskřivé, psané s nadhledem. Příjemné hřejivé čtení na chladné podzimní večery!

 

TEMNÉ LESY

Když jsme dělali anketu mezi čtenáři, za nejlepší thriller Harlana Cobena zvolili Temné lesy. Tahle legendární kniha už dlouho nebyla skladem, ale pro velký zájem jsme připravili nové vydání s obálkou, která bude ladit i k jeho novinkám! Říká se, že kdo se bojí, nesmí do lesa. Po přečtení pochopíte proč!

 

SOUTĚŽ JEDLÍKŮ

Oblíbený komik Lukáš Pavlásek napsal sbírku humorných povídek, které mají společné jediné: odehrávají se na zcela běžných místech. Věci, které se tam odehrávají, ale běžné rozhodně nejsou! Lukáš Pavlásek je nepřehlédnutelný – jak na pohled, tak šílenými nápady. A tahle kniha jich je plná!

 

Na kterou z těchto knih se těšíte nejvíc? ;)

"