Autogramiáda knihy Báry Nesvadbové MOMENTKY

Setkání s autory Knižní klub | 26. listopadu 2018

Jménem nakladatelství IKAR Vás zveme na autogramiádu Báry Nesvadbové,pořádanou při příležitosti vydání její nové knihy MOMENTKY.Současně bude představen Bářin nový diář a zápisník.Akce proběhne ve čtvrtek 29.11. od 18 hodin v Paláci knih Luxor, Václavské nám. 41.

Kniha Momentky přináší nové povídky známé české spisovatelky a novinářky Báry Nesvadbové. Momentky zachycují chvíle, kdy se náš život láme; jsou to okamžiky hlubokého štěstí i bolestných ztrát nebo fatálních rozhodnutí.

Jsou chvíle, které zůstanou v hlavě jako v albu. Navždy. Nemusíte je mít na fotkách. I přesto jsou nezapomenutelné. Štěstí se skládá z okamžiků. To ostatní je život.“

Barbara Nesvadbová (1975) je česká spisovatelka a novinářka. Vedle toho je také zakladatelkou nadačního fondu Be Charity a dobrovolníkem neziskové společnosti Etincelle. Autorka vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, obor žurnalistika a masová komunikace. Barbara Nesvadbová napsala knihy Řízkaři, Bestiář, Život nanečisto, Pohádkář, Přítelkyně, Laskonky, a knihy fejetonů Brusinky, Borůvky, Pralinky. Knihy Bestiář i Pohádkář byly zfilmovány, a na obou se autorka podílela i scénáristicky. Kromě toho vydala dětskou knihu Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky a letos i knihu o módě Síla stylu. Spisovatelka je dcerou spisovatele Josefa Nesvadby († 2005) a matkou dcery Bibiany.

 

"