6 LISTOPADOVÝCH KNIH, KTERÉ SI MUSÍTE PŘEČÍST!

Aktuality a zajímavosti Knižní klub | 18. října 2018

Listopad je měsíc jako stvořený pro knihomoly. Stmívá se brzy, často prší a je nevlídno – komu by se chtělo ven? V tomhle počasí se ani nedá dělat nic lepšího než číst… Vybrali jsme 6 knih, na které se těšíme nejvíc!

VYPÁLENÁ NENÁVIST

Konečně! Vypálená nenávist od Angie Thomasové se stala románem, který pohnul Amerikou. Tenhle silný příběh černošské dívky, která se stane jediným svědkem toho, jak policisté zastřelí jejího nejlepšího kamaráda, čtenářům ukazuje, že rasismus bohužel stále nevyhynul. Chystá se i film, ale my si nejdřív dopřejeme knihu, protože ta je vždycky lepší!

 

VĚŘ MI

Psychologický thriller Ta přede mnou nám hezky pocuchal nervy! Takže když jsme se dozvěděli, že tajemný autor (dodnes se neví, kdo se pod tajemným pseudonymem skrývá a spekuluje se mimo jiné i o J. K. Rowlingové nebo Danu Brownovi!) napsal další napínavou knihu, okamžitě jsme věděli, že ji musíme mít. Už jenom vydržet do poloviny listopadu, kdy Věř mi vyjde!

 

NEŽ JSME BYLY TVOJE

Rodinné tajemství někdy bolí… Když v roce 1939 na dveře zabuší tajemní cizinci, sestry Fossovy netuší, že jejich životy se navždy změní. Působivý román Lisy Wingate šokoval celou Ameriku – stejně jako skutečné události, které vznik knihy inspirovaly.

 

MODLITBY OD SRDCE

Oblíbená léčitelka a duchovní autorita Lorna Byrne, proslulá svým tlumočením řeči andělů, do své nové knihy zahrnula modlitby, které se hodí pro každý den, pro každičkou životní situaci. Stačí pár silných slov a pozitivních myšlenek a pomoc či uklidnění přijdou vzápětí!

 

NEBESKÝ VĚZEŇ

Vítejte v magické Barceloně v roce 1957! Hrdinové bestsellerů Stín větru a Andělská hra se vracejí již v autorově třetí knize, v níž se prolíná realita se sny a okouzlení literaturou se zákeřnými intrikami. Tohle je čtení pro všechny knihomoly!

 

UZAMČENÁ MINULOST

Líbil se vám Dům na jezeře? Nám moc! Proto se nemůžeme dočkat, co si na nás ve své nové knize spisovatelka Ella Careyová připravila! Hlavní hrdinka románu zjišťuje, že zdědila byt v Paříži, do kterého již 90 let nevkročila ani noha. A postupně začíná odhalovat stará tajemství…

"