Čtenářská recenze: Moje nejlepší já

Recenze Lucie Bednářová | 27. září 2018

Nežij ve světě vypůjčených zážitků – vytvoř si své vlastní! Deník, který držíš v ruce, je celý o tobě. Stačí jen otáčet stránku za stránkou. Na každé z nich tě čekají nové úkoly, rady a skvělé tipy! Všechno si zaznamenej – své zvyky, úspěchy, chvíle pohody, své sny, ale i obavy. A až budeš na konci, uvidíš, jak daleko jsi došla a co všechno ses o sobě dozvěděla. Tenhle deník, to jsi totiž ty! Jedinečná, svá a originální!

Deník pro všechny prima holky, které chtějí být samy sebou. Nechtějí jen tupě kopírovat ostatní, ale hledají vlastní cestu. A aby se v tom velikém světě neztratily, mohou si vše zaznamenávat do hlídáčku – návyků, cvičení, nálady nebo denní rutiny, ale i tradic. Najdou tu stránky plné tipů, spoustu chytrých rad a kvízů, pár prima receptů. Deník nezapomíná ani na sebehodnocení a plány do budoucna Spousta motivačních citátů přispěje zajímavou radou. Zaznamenávejte si filmy do filmotéky, vytvořte si playlisty oblíbených písniček, strom přátelství, dárkomat, narozeninový přehled všech, které máte rády, podejte pomocnou ruku, jděte za svými sny – zlepšete se ve všem, v čem jste dobré, ale vyzkoušejte i nové věci, vylepšete si pokojíček, relaxujte, zacvičte si, vysněte si prázdniny, zlepšete se ve škole, dejte si předsevzetí, zapisujte si sny, snažte se pochopit sílu pozitivního myšlení…

„Nezáleží na tom CO, ale KOHO máme ve svém životě.“ J. M. Laurence

Deník Moje nejlepší já naučí dívky poznat sebe samu, svou osobnost, mít svá přání a znát své potřeby, být důsledná, plnit sliby, umět plánovat a stanovit si cíle. V papírových vzpomínkách se o sobě dozvědí víc a s odstupem času samy uvidí, jak moc je deník motivoval a v čem se zlepšily a jistě stále zlepšují. Velice oceňuji, že deník je koncipován jako motivační a inspirující i pro ty dívky, které by se třeba zalekly prázdných stránek a nedokázaly by své myšlenky a pocity vyjádřit. V deníku Moje nejlepší já máte prostor nejen pro doplňování, ale i pro své vlastní nápady. Super věcička takovýto deníček! Knihu jsem zakoupila pro jednu slečnu, která se od ní teď nemůže odtrhnout! :-)

Autorkou recenze je Lucie Bednářová

"