Den dětí je tady! Oslavte ho s těmito 5 knížkami!

Aktuality a zajímavosti Radek Blažek | 30. května 2017

Podporujte ve svých dětech čtenářskou gramotnost a fantazii, kupujte jim knížky! Den dětí je skvělá příležitost, jak ratolesti ve svém okolí obdarovat krásnou knihou… Tady je 5 tipů na ty nejlepší.

PODIVUHODNÝ NOSOROŽÍK

Bojíš se brouků? Tak s touto knihou rozhodně nemusíš! V bláznivém a legrační knížce zjistíš, nejen kdo je to nosorožík, ale že se s ním můžeš kamarádit. I brouk totiž může být spolehlivý ochránce! Žhavá novinka z nového nakladatelství Pikola je zábavná a navíc poučná. Doporučujeme!

 

JIRKOVA ZÁZRAČNÁ MEDICÍNA

Zaručeně nejvtipnější kniha, kterou si můžeš ke dni dětí přát. Většina babiček je milá a laskavá, jen ta Jirkova ne! Pořád Jirku sekýruje, pořád si stěžuje, brblá a vrčí. Má hnědé zuby a je ošklivá. Jirka s ní jednou rán zůstane doma sám a vymyslí zázračnou medicínu. Jaká tu ještě nebyla!

 

ŘEKNI MI KOLIK!

Suprová kniha pro všechny zvědavé holčičky a kluky. Neváhejte! Jen se po ní zapráší! Odpoví ti na 212 zvídavých otázek a poodhalí tajemství, které jsi zatím neznal. A navíc nechybí samolepky… Dětská encyklopedie, která čtenáře obohatí o znalosti ze světa zvířat, přírody i lidského těla.

 

LILI VĚTROPLAŠKA 1: SE SLONY SE NEMLUVÍ!

To pravé čtení pro všechny malé slečny, které milují tajemství. Lili totiž tajemství má! Umí mluvit se zvířaty a zvířátka ji milují.  Zato s dětmi má potíže.  Ale kamaráda nakonec objeví. Nechte se překvapit kde! Roztomilá pohádka o holčičce s podivuhodnými schopnostmi v dětech probudí lásku ke zvířatům.

 

OBRÁZKY Z MODERNÍCH ČESKOSLOVENSKÝCH DĚJIN

Máme pro tebe úžasný, zajímavý i vtipný komiks, který tě seznámí s moderními dějinami našeho státu. A proč ho mít? Po přečtení máš zaručeně jedničku z dějepisu v kapse! Bohatě ilustrovaný komiks pro děti na druhém stupni základních škol a na gymnáziích zábavnou formou vypráví historii našeho státu od konce druhé světové války po Sametovou revoluci.

 

Už máte vybráno? Honem utíkejte do knihkupectví!

"